Velikonoční řez Vrby jívy

Redukční a bezpečnostní řez u dřeviny Salix caprea - cca 60let Instalace dynamické vazby systémem Arco Standard plus. Systém dynamických vazeb se používá tehdy, aby byl zajištěn či omezen pohyb větvi. Dřeviny jsou vybaveny schopností reagovat zvýšeným růstem dřevní hmoty ve směru zátěže. Dynamická vazba tak umožňuje stromu reagovat na běžnou zátěž, extrémní výkyvy nebo nebezpečné rozkmitání.

Základ údržby skleněných ploch

Základem správné údržby skleněných ploch je jejich pravidelné mytí alespoň 2x ročně. Na obrázku je prosklený vnitroblok v centru Prahy - mytí klasickou technikou.

Montáž ochranného systému proti strakapoudovi na zateplenou fasádu.

Dnes jsme provedli montáž ochranných prostředků proti strakapoudovi na zateplenou fasádu bytového domu. Jedná se o unikátní patentovanou technologii odpuzování. Provedli jsme zaměřeni stavby, nákup, dopravu a montáž systému ochrany zateplené fasády. , dopravu a montáž systému ochrany zateplené fasády.

Demontáž, servis a následná instalace venkovních rolet.

Výškové práce Čermák zajistili demontáž, dopravu, opravu a následný servis v naší autorizované servisní dílně. Proběhlo zkrácení hřídele, montáž nového motoru, montáž dvou nových konektorů a nastavení horní a dolní koncové polohy.

Nedávné posty

© 2019 Výškové práce v Praze, Výškový servis nonstop.

+420 606 636 989  |    info@vyskovepracecermak.cz

  • Facebook Black Round