top of page

Montáže a elektrikářské práce

Provádíme veškeré výškové montáže pomocí horolezecké techniky. Jsme schopni řešit všechny problémy montáže od přepravy konstrukce do výšky až po vlastní montáž zařízení.

Veškeré elektrikářské práce provádí pracovníci s platným

Osvědčením o elektrotechnické kvalifikaci ve smyslu § 6, Vyhlášky 50/78 Sb.

V rámci elektrikářských horolezeckých prací provádíme především opravy či výměny osvětlení na fasádách, opravy zapojení čidel topných kabelů, opravy bezpečnostních kamer či montáž elektroinstalace na nedostupných místech.

Provádíme montáže oken a technologií ve výškách v Praze a Středočeském kraji.

Montáže topných kabelů

S tímto druhem montáží máme skutečně mnohaleté zkušenosti. Za dobu své 10-ti leté působnosti jsme namontovali přes 150 topných kabelů na různých objektech po celé Praze a středních Čechách. Vždy je důležité se správně rozhodnout pro jaký druh topného kabelu se rozhodnout. Buď klasický topný kabel ADPSV s 20W výkonem a regulací, nebo vlastní samoregulační topný kabel. Ke správnému a plně funkčnímu zapojení je potřeba řádně zkušený elektrotechnik.

Montáže reklamních poutačů a bannerů

Při montáži některých velkoplošných bannerů používáme i speciální vysokozdvižné plošiny. Jedná se především o případy kdy je v domě absence výtahu, nebo není možné provést montáž běžným horolezeckým způsobem.

Je nutné použít speciální způsob ukotvení v případě zateplené fasády. Ke správnému a plně funkčnímu zapojení bannerů je potřeba řádně zkušený elektrotechnik.

Montáže topných kabelů
Montáže reklamních poutačů

Montáže zábran proti ptactvu

V rámci montáže zábran proti ptactvu (především holubům) provádíme montáže polyethylenových sítí, hrotového systému a speciálních plašičů.

Polyethylenové sítě napínáme do lankového rámu, který je trochu podobný tomu při montáži bannerů. Samotnou síť napínáme do rámu pomocí speciálních kleští Bostich P7, což jsou kleště pro spony typu C, které jsou vhodné pro práci v omezeném prostoru. Používáme i speciální sítě které jsou velmi tenké a různě barevné, které používáme na historické fasády, neboť nejsou běžnému chodci patrné.

Montáže hrotových systémů provádíme výrobky od firmy Kraupner. Vždy záleží na správné a efektivní volbě, neboť každý hrotový systém má svou vlastní šířku rozevření a tím i vlastní šířku záběru. Montáž hrotového systému je vždy nutné provést na perfektně očištěný a odmaštěný povrch lepidlem Den Braven MAMUT.

Do montáže plašičů proti holubům patří především systém „pavouk“ (Drátový rotačný systém se pootáčí větrem a dráty se závažím na konci se zároveň pohupují. Plaší holubi v prostoru pod ním a v nejbližším okolí. Drátový systém se k podkladu šroubuje nebo lepí. Otáčecí část je odnímatelná pokud je nutné v prostoru systému provádět údržbu. Lze jím ochránit kopule budov, klimatizační jednotky atd. ), samolepicí silueta   dravce s černou výplní určená na skleněné povrchy, barevná plastová maketa dravce v životní velikosti a různé plastové či železné pohyblivé plašiče. Všechny tyto plašiče mají ale velice nízkou míru efektivity oproti oboum předchozím variantám.

Servis a oprava externích žaluzií či rolet

S tímto druhem servisu máme více než 10leté zkušenosti. Veškeré servisy a opravy jsme doposud prováděly pro samé větší objekty především pro firmy SIPRAL a.s., METALPLAST CZ s.r.o., GEMO Olomouc spol. s.r.o. či OK mont - STM, spol. s r.o. Máme mnoho zkušeností s pohony jak na mechanický tak i elektronický doraz. Nejvíce s pohony od výrobců SOMFY, GEIGER, SIMU a další. Ty se dále rozlišují podle velikosti a síly (Newton/metrů).

Disponujeme veškerým náhradním materiálem a kvalitními zkušebními přístroji SOMFY a CT-3 DMM.

Montáže zábran proti ptactvu
Servis a oprava žaluzií a rolet

Ješte stále hledáte?

Kontaktujte nás a nechte si od nás zcela zdarma a nezávazně zkonzultovat výškové práce, které hledáte.

+420 606 636 989

Montáže prvků fasád

a skleněných výplní. Montáže oken.

V rámci montáží prvků fasád provádíme především montáže veškerých hliníkových fasádních opláštění. Především pro firmy VERTIKALPLUS s.r.o. a SIPRAL a.s.

V rámci montáže skleněných výplní (strukturální, rastrové i kombinace) používáme i pomocné jeřáby a vakuové přísavky skel (Saubery). Ty se používají při větší hmotnosti skel (především protipožárních).  Realizujeme především fasádní systémy od výrobců Schüco a ILLBRUCK.

Montáže skleněných výplní realizujme především pro firmy HASIL a ASSAABLOY.

Pro tyto montáže disponujeme vlastní profi řadou Aku nářadí od firmy MAKITA. Především rázový utahovák Makita DTW281RMJ Li-Ion v 10-ti kusech. Vlastníme i 5 originálních vyklapávaček od firmy Schüco.

Montáže v oblasti telekomunikací

V závislosti na požadavcích zákazníka jsme schopni pokrýt jeho servisní potřeby v plném rozsahu, kdykoliv, kdekoliv a za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Dodáváme servisní a údržbové práce na všech typech vysílacích a mikrovlnných stanic. Disponujeme několika plně materiálně vybavených a řádně vyškolených techniků s dlouholetou praxí. Naše skupina  za dobu svého působení na trhu realizovala řadu významných zakázek v tuzemsku i zahraničí.

Máme za sebou mnoho swapů (výměn technologie), stanice sítě 3G i LTE, mikrovlnných skoků či jiné konstrukční a montážní práce na mnoha GSM lokalitách všech operátorů.

Dále provádíme i výstavby ocelových příhradových stožárů.

Montáže prvků fasád a skleněných výplní
Montáže v oblasti telekomunikací
bottom of page