top of page

Ostatní rizikové práce

Díky našemu širokému záběru služeb výškových prací, nabízíme i další rizikové a nestandardní práce.

K vašim požadavkům a vzniklé rizikové situaci přistupujeme  s maximální profesionalitou a obezřetností. V rámci těchto prací používáme opět to nejkvalitnější horolezecké a pracovní vybavení.

Úklid sněhu ze střech a teras

V tomto oboru máme opět velmi bohaté zkušenosti. Především ze zimy v roce 2009 a v roce 2010, kdy byla vyhlášena kalamitní situace dokonce 2x. Během této velké kalamity jsme uklidily přes 300 střech a balkonů na různých lokalitách v Praze a středních Čechách. Pro tento druh práce máme vyškolený speciální úklidový team. Samozřejmostí je při tomto druhu prací zajistit dostatečně velký a bezpečný zábor. Každý takový zábor musí mýt svého hlídače oblečeného v reflexní vestě a ochranné přilbě. Další nezbytně důležitou samozřejmostí je nepoškodit během úklidu nijak střechu. K tomuto účelu používáme speciální ochranné a odlehčené pomůcky. Především obuv La Sportiva Trango Alp GTX, chránič Singing Rock DEFENDER a Fiskars SnowXpert 141001.

Likvidace vosích hnízd

Likvidace vos a jiného bodavého hmyzu provádíme speciálním aplikátorem BIRCHMAYER.

Postřik aerosolem provádíme přípravkem AQUA-PY.

Práškový posyp provádíme přípravkem Defeat and killer Dust. V obou případech se jedná o ekologicky nezávadné přípravky, které plně vyprchají jsou do 1 hodiny po aplikaci.

Práškový posyp preferujeme v místech s horší dostupností.

Pro tento druh práce je nutné školení v oboru DDD (Deratizace, Dezinfekce a Dezinsekce) , které je spjato se  speciálními ochrannými prostředky, které jsou nutné obléci během aplikace. Především kukla CA-2 CleanAir, ochranný oblek Tonet PE2 či včelařské rukavice s kloboukem a kombinézou.

Hlubinné práce

Jedná se o nejrizikovější kategorii z našich nabízených služeb, v důsledku možnosti výskytu některých jedovatých plynů. V závislosti na požadavcích zákazníka jsme ale schopni zajistit jakékoliv hlubinné práce. Především se jedná o čištění studní a jiných nepřístupných ploch. Čištění světlíků, starých štol či nepřístupné vzduchotechniky je u nás na denním pořádku. Při hlubinných pracích je nutné dopředu zjistit především množství CO, CO2 a CH4 Methanu. Na detekci CH4 methanu používáme Seitron Gas Sniffer B10 a na detekci CO a CO2 detektor KIMO CO50

Ješte stále hledáte?

Kontaktujte nás a nechte si od nás zcela zdarma a nezávazně zkonzultovat výškové práce, které hledáte.

+420 606 636 989

bottom of page